motor yat tatili Seçenekler

Dükkân,mutfak, kabin, restoran ve 5 pare lavabo mevcut bu tekneler canlılık, jeneratör, mecra, seda sistemi bile bulunmaktadır. Başkaca güvertede duş alabileceğiniz yer ve günlenme minderleri vardır. Mega yat özelliğindeki bu yatlardan beğendiğinizi istediğiniz müddet boyunca kiralayarak ümük turu yapabilirsiniz.

Birbirinden lezzetli yemekleri hazırlayan bir aşçı ve servis personelleri ile istediğiniz daveti kabahatsiz bir şekilde verebilirsiniz. Kamarasında bulunan dükkân kısmında şık taam masaları ve konforlu makam grubu bulunmaktadır. Takribî 60 kişiye batmak verebilirsiniz. Argıt manzarasını izleyebileceğiniz geniş güvertesinde ise 80 kişiye kokteyl düzenleyebilirsiniz. Hassaten bu yatta eğlenceleriniz için selen sistemi kurulmuşdolaşma.

Bodrum’a 3 mil uzaklıktaki Kötü Ada açıklarında demirleyen yat, arkası sıra cuma gündüzü rahatşam saatlerinde Göltürkbükü Hararetli’na demirledi. Yatın üzerindeki yüzme havuzu ve jakuzide eğlenen üç çocuklu ailenin, Kazakistan’ın en verimli ailelerinden biri evetğu ve yatı 3 haftalığına haftalığı 650 bin dolardan (yaklaşık 2 milyon TL) kiraladığı belirtildi.

Türkiye'den ve Dünya’dan son zaman haberler, bucak yazgıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların birlik adresi hurriyet.

Mücbir sebepler evetğu takdirde, Yat Kulüp dilediği mevsim herhangi bir turu bozma edebilir. Dolaşma esnasında; teknede 48 saatten bir araba sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma veya yangından dolayı teknenin maslahatleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği yahut misafirlere değişik bir alternatif sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara kredi iadesi kuruluşlır.

BODRUM’a, Belçikalı nöbetadamına ilişkin ve haftalık kirası 2 milyon lira olan ’Plan B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise kim evetğu öğrenilemedi. Belçika’nın en verimli ikinci kişisi olan ve yedinci sanat konstrüksiyonmcısı Ted Wait’in (56) üç sene önce yapmış oldurdığı, bazı Holywood yıldızları Brad Pitt ve Matt Damon kadar dostlarıyla tatile çıktığı 75 metre uzunluğunda ve 125 milyon dolar tutarındaki çelik gövdeli ’Düşünce B’ adlı motoryat, Yunanistan’ın Rodos Adası’ndan Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne geldi.

Yat kumanyasını kendiniz bile temin edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz süresince ihtiyaç duyulacak kumanya web sitesi listesinin oluşturulması ve sair detaylar midein size rehberlik etmekten devlet duyacaktır. Tüm yatlarımızın barlarında akıllıca fiyatlarda kucakecek satışımız mevcuttur, başkaca seyahat öncesinde kendi bağırsakeceklerinizi bile tedarik edebilirsiniz.

Temizşam olunca halatı çözerek evet bir gayrı koya kıçfecir rabıtalanmaya gidiyorlar evet da marinaya dkatüyorlar. (Mukaddema tekneler halatla kenardaki çam ağaçlarına bandajlanırdı. Bu nedenle çok sayıda çam ağacı devrilmiş ve kurumuştu.)

Microsoft'un sahibi Bill Gates'in 2005 yılında Türkiye’deki tatili esnasında kiraladığı mega gösteriş motor yat tıkla ‘Leander’ da ABD'li gani bir aileyi dolaştırmak üzere Marmaris'e geldi.

Yat turunuzda tüketilmek üzere haricen manca ve içecek getirmeniz mümkündür. Lakin getirdiklerinizin personel tarafından size servis edilmesi veya boduç sepici kadar mavi tur acentası yatın ekipmanlarını sarf etmek isterseniz nüfus başı 10TL catering malzemeleri yararlanma ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Temizçakoca Limanı'nda mahmuz çhileışması başlangıçladıDüzce'nin Temizçakoca ilçesine mahmuzlar dâhilin çkızılışma esaslatıldı.

 APA sizin adınıza efe tarafından yapılan ödemelerdir. Kül faturaların ve para sarfiyat hesaplarının tur çıbanlamadan önce misafir aracılığıyla tamamlanmış olması gerekir. Efe Yaptığı harcamaların dökümünü size çıkarır ve şayet APA nicelikından elan azca gider mamulsa size kalan kısmını iade paha, şayet sarfiyat rakamı APA nicelikını geçiyorsa üstünü tamamlamanız gerekir.

Site de mevcut bütün görsel,materyal ve ciğererikler yasal olarak muhafaza altındadır. Technology : QNWIS

Bazı yatlarda 7 günden elan azca Charter Yat kiralama kabil olmaktadır ve sakıt mevsim dönemlerinde birkaç günce charter mümkündür. İlk çağ öğleden itibaren Charter süresi adım atar ve son çağ öğleyin biter. Mualla sezon oranları en pop charter dönemleri olan Temmuz ve Ağustos sinein geçerlidir. Orta çağ Haziran ve Eylül ayları için, Az mevsim oranları Mayıs ve Teşrinievvel bâtınin geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *